Čestitke Kristini Tomić na naslovu europske prvakinje

Državna tajnica Janica Kostelić i Središnji državni ured za šport upućuju iskrene čestitke Kristini Tomić na osvajanju zlatne medalje na Europskom prvenstvu u taekwondou.

Hrvatska reprezentativka je do naslova europske prvakinje stigla svladavši u finalu Ruskinju Nataliju Antipenko sa 18-12. Na putu do finala 23-godišnja Tomić bila je bolja od Njemice Elu Aydin (17-5), Turkinje Merve Dincel (10-9) i Azerbajdžanke Patimat Abakarovu (12-3).

"Čestitam Kristini Tomić na ovom sjajnom uspjehu i ovo će sigurno biti veliki poticaj i za ostale naše reprezentativce, jer kad već prvog dana netko od vaših kolega osvoji najsjajnije odličje to može biti samo dodatna motivacija", rekla je državna tajnica Kostelić.